close
تبلیغات
Manolos در هواپیما؟ ریحانا نشان می دهد که این کار انجام شده است
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی

آدل آلدرمن مد شما را دوست دارم

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
  • نویسنده :
  • بازدید : 3 مشاهده

تصویب آن، سبک فرودگاه غیر واقعی است. گرچه افراد مشهور اغلب از طریق ادعای محموله به دنبال قصد گرفتن قالیچه قرمز هستند، اما به سختی عملی است. ستاره های واقعی جت درک اهمیت راحتی و امروز صبح در JFK فرودگاه ریحانا نشان داد دقیقا چگونه انجام می شود در سبک. در نیویورک برای راه اندازی Fenty او در Soho ظاهر شد، موسیقی و مد مغازه وارد پوشیدن sweatsuit از اسکیت بورد دوچرخه سواری و یانکیس کلاه، ترکیبی که به طور معمول به عنوان گاه به گاه در نظر گرفته شده است. البته، ریحانا همیشه راهی برای بالا بردن یک لباس پیدا می کند. در این مورد، او نقاشی Spuriasli نقره ای Manolo Blahnik را اضافه کرد، یک کیسه ی کتاب بزرگ Dior و گوشواره های کریستال Balenciaga.

عرق و پاشنه ها تبدیل به یکی از جفت های مورد علاقه ریحانا شده اند، و در طول سال ها او ترکیب دسته ای را از راه های مختلف استفاده می کند. در سال 2017، او ترنچ پیتون Burberry را با یک Tracksuit صورتی Vetements و تام فورد Styletos در حالی که از یک شب دخترانه در نیویورک لذت برده است، متصل می کند. در نگاه او، یک مجموعه پاستیل از بیتالمقدس عثمانی و بلوک بلینک بلوک شده Bipunta پمپاژ در سال 2016 راه اندازی شد، در حالی که در فوریه گذشته آن را عرشه حمل و نقل سفید ویرجیل Abloh و صندل marabou توسط Olgana پاریس.

هنگامی که به سبک می آید، ریحانا به ندرت خود را تکرار می کند، اما به این روند ساده اما موثر وفادار مانده است. آخرین تنوع آن در نگاه تضمین شده برای الهام بخشیدن به تقلید، آیا آنها پرواز مربی یا جت از جت خصوصی به ماشین موتوری.

تظرات ارسال شده